Sağlık Bakanlığı ile Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğü Arasında Birlikte Kullanım Protokolü Kapsamında Hekim Görevlendirmesi
01 Aralık 2020

bülent.jpeg

Sağlık Bakanlığı ve Kırklareli Üniversitesi arasında imzalanan ‘’ Sağlık Bakanlığı ile Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğü arasında birlikte kullanım protokolü ‘’ kapsamında Adli Tıp Uzmanı Doç. Dr. Bülent EREN hastanemize görevlendirilmiştir.
Hekimimize görevinde başarılar diler, tüm hastalarımıza hayırlı olmasını temenni ederiz.Sağlık Bakanlığı ve Kırklareli Üniversitesi arasında imzalanan ‘’ Sağlık Bakanlığı ile Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğü arasında birlikte kullanım protokolü ‘’ kapsamında Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Tolga Sinan GÜVENÇ hastanemize görevlendirilmiştir. Hekimimize görevinde başarılar diler, tüm hastalarımıza hayırlı olmasını temenni ederiz.


cüneyt may.jpeg

Sağlık Bakanlığı ve Kırklareli Üniversitesi arasında imzalanan ‘’ Sağlık Bakanlığı ile Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğü arasında birlikte kullanım protokolü ‘’ kapsamında Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Cüneyt MAY hastanemize görevlendirilmiştir. Hekimimize görevinde başarılar diler, tüm hastalarımıza hayırlı olmasını temenni ederiz.

filiz.jpeg

Sağlık Bakanlığı ve Kırklareli Üniversitesi arasında imzalanan ‘’ Sağlık Bakanlığı ile Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğü arasında birlikte kullanım protokolü ‘’ kapsamında Tıbbi Patoloji Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Filiz EREN hastanemize görevlendirilmiştir. Hekimimize görevinde başarılar diler, tüm hastalarımıza hayırlı olmasını temenni ederiz.

mehmet.jpeg

Sağlık Bakanlığı ve Kırklareli Üniversitesi arasında imzalanan ‘’ Sağlık Bakanlığı ile Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğü arasında birlikte kullanım protokolü ‘’ kapsamında Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Mehmet ARSLAN hastanemize görevlendirilmiştir. Hekimimize görevinde başarılar diler, tüm hastalarımıza hayırlı olmasını temenni ederiz.

oya.jpg

Sağlık Bakanlığı ve Kırklareli Üniversitesi arasında imzalanan ‘’ Sağlık Bakanlığı ile Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğü arasında birlikte kullanım protokolü ‘’ kapsamında Acil Tıp Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Oya GÜVEN hastanemize görevlendirilmiştir. Hekimimize görevinde başarılar diler, tüm hastalarımıza hayırlı olmasını temenni ederiz.

özge.jpeg

Sağlık Bakanlığı ve Kırklareli Üniversitesi arasında imzalanan ‘’ Sağlık Bakanlığı ile Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğü arasında birlikte kullanım protokolü ‘’ kapsamında Nöroloji Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Özge ALTINTAŞ KADİRHAN  hastanemize görevlendirilmiştir. Hekimimize görevinde başarılar diler, tüm hastalarımıza hayırlı olmasını temenni ederiz.

rengin.jpeg

Sağlık Bakanlığı ve Kırklareli Üniversitesi arasında imzalanan ‘’ Sağlık Bakanlığı ile Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğü arasında birlikte kullanım protokolü ‘’ kapsamında Kardiyoloji Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Rengin ÇETİN GÜVENÇ hastanemize görevlendirilmiştir. Hekimimize görevinde başarılar diler, tüm hastalarımıza hayırlı olmasını temenni ederiz.

samet.jpeg

Sağlık Bakanlığı ve Kırklareli Üniversitesi arasında imzalanan ‘’ Sağlık Bakanlığı ile Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğü arasında birlikte kullanım protokolü ‘’ kapsamında İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Samet SAYILAN  hastanemize görevlendirilmiştir. Hekimimize görevinde başarılar diler, tüm hastalarımıza hayırlı olmasını temenni ederiz.